piątek, 31 maja 2013

W Zawierciu powstanie galeria handlowa?

10 Maja spółka Elbfonds Development dokonała zakupu działek pod budowę Marcredo Center Zawiercie - pierwszej galerii handlowej w Zawierciu.

Koncepcja przewiduje budowę pierwszej części obiektu ze sklepami oferującymi szeroki wybór produktów. Wiadomo, że w galerii znajdą się najbardziej rozpoznawalne w Polsce marki sklepów.  Druga część zakłada budowę tzw. małego „parku handlowego”. Całość będzie miała w sumie ~ 20.000 m2. Zaplanowano także ponad 600 miejsc parkingowych z czego ok. 300 znajdzie się w garażu podziemnym. W Marcredo Center Zawiercie klienci będą mogli zrobić zakupy najprawdopodobniej w IV kwartale 2014 r. lub w I kwartale 2015 r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/