niedziela, 19 maja 2013

Kolejne trzy punkty dla Warty!

W sobotę 18.05, Warta Zawiercie wygrała z Jastrzębiem Bielszowice, 2:1 na własnym stadionie!
Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla Warty. Właśnie w pierwszych 45 minutach nasi piłkarze strzelili dwa gole. Bramkę strzelił w dziesiątej minucie Tomasz Kukułka, a po sześciu minutach dobrą sytuację wykorzystał Michał Sołtysik. W drugiej połowie zespół z Zawiercia zaczął słabnąć. Co prawda było kilka dobrych akcji, lecz nie zakończyły się one golem dla naszych graczy. Sytuację tą świetnie wykorzystali nasi przeciwnicy, a dokładniej Sławomir Liberski.
Teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć z sobotniego meczu!