czwartek, 20 września 2018

Rajd Nocny "Łapmy Duchy" - kolejna odsłona

Przed nami dwudziesta szósta edycja Rajdu Nocnego "Łapmy Duchy" organizowanego przez harcerzy Hufca Ziemi Zawierciańskiej oraz 69 Harcerskiej Drużyny Turystycznej. 

Z roku na rok możliwość rozwiązania mrocznej zagadki przy blasku księżyca ma co raz więcej fanów. Tegoroczna edycja odbędzie się w nocy z 13 na 14 października, a trasa będzie prowadziła z Bobolic do Włodowic. Jak co roku organizatorzy oferują dwie trasy, krótką mającą około 14 kilometrów oraz długą liczącą 24 kilometry. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy przewidują gościć 450 śmiałków pragnących rozwiązać zagadkę fabularną oraz poznać uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej,która pod osłoną nocy skrywa wiele tajemnic. Zgłoszenia na XXVI Rajd Nocny "Łapmy Duchy" już wystartowały i potrwają tylko do 28.09.2018. 

Zgłoszenia na rajd prowadzone są wyłącznie poprzez stronę internetową, której adres brzmi: www.lapmyduchy.zhp.net.pl


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/