środa, 12 września 2018

Piknik NGO już w ten weekend

W sobotę 15 września w godzinach 14:00-19:00 odbędzie się V Piknik Organizacji Pozarządowych. Impreza odbędzie się na parkingu MOK. Wyjątkowo, w tym roku, Urząd Miasta zaplanował występ gwiazdy - Antka Smykiewicza. 
Piknik polega na tym, że na jednej imprezie spotykają się niemal wszystkie organizacje pozarządowe z Zawiercia i okolic, które prezentują swoją działalność na stoiskach. W programie oprócz tego inne występy artystyczne, pokazy sportowe, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci, spotkania z maskotką Warcikiem, pokazy Iluzjonisty Pawła Kwietnia oraz wręczenie statuetek dla organizacji pozarządowych, których projekty zostały dofinansowane w ramach dotacji z budżetu miasta. Możliwość wykonania badań mammograficznych, zmierzenia poziomu cukru, ciśnienia krwi. Za darmo będzie kiełbasa i popcorn.
3 komentarze:

 1. Kiełbasa wyborcza a co tam, miasto stać aby się podlizać ludziom, a że przez 4 lata nie dbano o mieszkańców to kto to będzie pamiętał. Ważne, że przed wyborami dadzą ochłapy znaczy kiełbasy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no dokładnie

   Usuń
  2. Piszą , że to piąta edycja. Więc albo masz problem z intrpretacją rzczywistości albo nie masz zielonego pojęcia co przez ten czas było realizowane .

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/