czwartek, 27 września 2018

Maraton taneczny pod MOK

W tą niedzielę kolejna impreza taneczna organizowana przez Andrzeja Ciborowskiego - Desi Dance Party. Szczegóły na plakacie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.2 komentarze:

  1. Będą kwestować do puszek? A mają zgodę MSW na robienie zbiórki czy taka wolna amerykanka będzie? I kto płaci za pomysły pana Ciborowskiego, które cieszą się "tak wielkim zainteresowaniem" jak ostatnia impreza pod mok na rzecz schroniska dla zwierząt? To jest chore by tak marnotrawić kasę podatników!

    OdpowiedzUsuń
  2. No,i fajnie że coś się dzieje! Uczestnictwo nie jest przymusowe-pójdzie kto chce i woli coś zobaczyć,czy się zabawić, niż siedzieć w domu!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/