czwartek, 13 września 2018

Kolejna odsłona koncertu ISAN w Zawierciu

Inicjatywa koncertów w ramach Integracyjnych Spotkań Artystów Niepełnosprawnych w Zawierciu ma już 19 lat. Dziś, 13 września, w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się coroczny koncert.Na scenie wystąpili niepełnosprawni artyści z ośrodków w Zawierciu, Częstochowie, Bytomiu i Poraju. Koncert nosił tytuł "Raz na ludowo". Tematem przewodnim było życie na wsi i sąsiedzkie sprawy. Można było usłyszeć ludowe piosenki, dobrze znane wszystkim jak np. "Poszła Karolinka". Nie zabrakło też choreografii tanecznych. Imprezę poprzedziły spotkania niepełnosprawnych, które odbyły się w dniach 10-14 września w Ośrodku Wypoczynkowym w Hucisku.

Zobaczcie zdjęcia!
2 komentarze:

  1. Witaj Jolu. Świetnie się nadal spełniasz. pozdrawiamy. do zobaczenia Hej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzruszająco piękny i różnorodny koncert. Pochylić z szacunkiem i podziwem głowę przed ogromem pracy i zaangażowania artystów i tych,którzy ich przygotowali. Bębniści rewelacyjni! "Janicki" wspaniali-jak zwykle. Niech żałują,którzy nie widzieli i nie słyszeli!!!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/