niedziela, 2 września 2018

Finał Plenerowych Wieczorów Młodych Talentów

Zakończyliśmy wakacyjną edycję Wieczorów Młodych Talentów przy pomniku Adama Mickiewicza w Zawierciu. 31 sierpnia odbył się ostatni koncert.


Podczas tej ostatniej imprezy, przed publicznością zaprezentowali się: Angela Palka i Kamila Walczak, Aleksandra Płóciennik wraz z Bernardem Stawarzem, a także zespół December w składzie: Patrycja Orman, Weronika Motylewska, Martyna Stefaniak, Julia Suliga, Alicja Paduła, Jakub Wysocki, Filip Wójcik, Jakub Kaczyński i Michał Witkowski. Tradycyjnie, Wieczór przybrał formę plenerowej kawiarni artystycznej, a o napoje i przekąski zadbała obecna na wydarzeniu Kawiarnia Pukawka.

Łącznie, jako Młodzieżowa Rada Miasta, zrealizowaliśmy sześć Wieczorów Młodych Talentów - trzy w Galerii Muzealnej Leszka Dutki i trzy przy pomniku. Cieszę się, że będąc liderem tego projektu, mogłem zainicjować i realizować pozytywne zmiany w naszym mieście. W te wakacje roztańczyliśmy i rozśpiewaliśmy Zawiercie. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w realizacji tego przedsięwzięcia, dziękuję partnerom, artystom, ale przede wszystkim mieszkańcom, że tak tłumnie odwiedzali nasze projekty. Teraz czas na chwilę przerwy, ale z pewnością wrócimy może jeszcze w tym roku z nowymi akcjami.

Jakub KosońZobaczcie zdjęcia Łukasza Kurpiasa!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/