sobota, 4 sierpnia 2018

Tłumy na drugim Plenerowym Wieczorze Młodych Talentów!

Za nami druga odsłona Plenerowego Wieczoru Młodych Talentów w Zawierciu! W wydarzeniu udział wzięło około 200 osób, wystąpiło kilkunastu utalentowanych tancerzy i muzyków.
Podczas imprezy wystąpili wokaliści: Iza Wojtaszczyk, Patrycja Orman, Martyna Stefaniak, Julia Suliga, Gabrysia Koczur, Karolina Koczur, Julianna Frącisz, na gitarze Weronika Motylewska, a także tancerze: Kaja Nowicka oraz uczniowie Szkoła Tańca Ole Ola: Aleksandra Gajek, Nikola Brzezińska, Alicja Juzoń, Alek Drosik, Aleksandra Kastek, Alicja Wolańska. 

Wieczór upłynął w miłej atmosferze. Publiczność mogła usłyszeć wiele utworów w różnorodnych aranżacjach, zarówno polskie jak i angielskie piosenki. Było m.in "Żegnaj kotku", "Cykady na Cykladach", "Tamta dziewczyna" czy też "Toxic" Britney Spears i "Do I wanna know" Arctic Monkeys. Tancerze zaprezentowali natomiast solowe występy tańca nowoczesnego, baciaty i salsy. Tradycyjnie na gości czekały stoliki z poczęstunkiem i lemoniadą, a także była dostępna Strefa Pukawki, która serwowała wiele innych pyszności. Podczas tego wieczoru nie zabrakło również tańców samej publiczności, do tych najbardziej znanych kawałków.

Cieszę się, że imprezy, które prowadzę i organizuję, spotykają się z zainteresowaniem mieszkańców. Wczorajsza frekwencja pokazuje, że warto dalej realizować takie pozytywne projekty w Zawierciu. Razem z grupą młodzieży staramy się zmieniać nasze miasto na lepsze. Już dziś serdecznie zapraszam na wielki finał wakacyjnej odsłony, już 31 sierpnia w tym samym miejscu, jak zawsze o 20. 

Jakub Kosoń,
MRM Zawiercie

8 komentarzy:

 1. Grupka młodzieży zapewniła krzesełka, stoliki, nagłosnienie itp. brawo!!! Jesteście niesamowici... Jak łatwo się zapomina o tych którzy to naprawde zorganizowali.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na miasto 48 tys. to te góra 300 osób faktycznie tłum :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może z 60 było , tak cięzko puścić drona i przeliczyć ile osób było na danym m2 bo łatwo jest policzyć nawet na sucho ile tam wejdzie ???? a po co lepiej zawyżać te pseudo statystyki , Zawiercioki kompromitujeta się

   Usuń
 3. Nagle duże zinteresowanie kulturą kandydatów na prezydenta i radnych a gdzie byli przez 4 lata ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Your style is so unique compared to otjer peopⅼe
  I'vе read stuff from. Maany thanks ffor posting when you've
  got thee opportunitү, Guess I will just bοok mark this site.

  OdpowiedzUsuń
 5. o ktoś tu nie lubi krytyki? Woda sodowa uderzyła do głowy czy jak ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla Kuby i Miłosza

  OdpowiedzUsuń
 7. Full of visual interest thanks to the sheen of the fabric and the structural tiers and sleeves, but featuring a
  timeless shape, this sort of dress is just as perfect for
  the office as it is for the wedding. For example, you can look for sites offering cheap wedding dresses
  under 100 bucks. Check before you make any purchase that the fabric used of the dress should be very light weight and should allow some
  fresh air to pass through it in order to keep your skin fresh
  looking. Dressing well involves maximizing your attributes and minimizing your flaws, creating the best personal appearance for
  your body type and shape. Perhaps, you have not found a source where cheap gowns are available.
  Lesson #1: Your silhouette will define the type of dress and material that best suits you;
  and your personality will light up the entire outfit.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/