niedziela, 19 sierpnia 2018

Tańczyli dla zwierzaków ze schroniska

Dziś, 19 sierpnia na parkingu Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu zorganizowano "Pierwszy charytatywny maraton z pomocą schronisku dla zwierząt". 


Do Zawiercia przyjechało prawie 20 instruktorów z całej Polski. Na mieszkańców czekały łącznie cztery godziny zabawy. Był też pokaz baciaty i animacje dla dzieci. Imprezie towarzyszyły stoiska z atrakcji, przede wszystkim dla najmłodszych. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami. Na zakończenie przybył prezydent Witold Grim, który postanowił rozdać karnet na basen w zabawie z dwoma pytaniami. Zagadki dotyczyły tego, ile psów żyje w Polsce i kiedy obchodzimy Dzień Psa. Organizatorem przedsięwzięcia była grupa Desi Dance Party. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/