czwartek, 30 sierpnia 2018

Piknik Rodzinny na muszli

Miasto Zawiercie postanowiło zorganizować festyn rodzinny na muszli koncertowej. Odbędzie się on 8 września. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Portal OtoZawiercie.pl. Szczegóły na plakacie.3 komentarze:

  1. WYBORY WYBORY .MARCHEWKA MARCHEWKA ...naród kupi

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego co się orientuję to wtym samym czasie piknik też jest w Blanowicach , czy się mylę ??? zbieg okoliczności jakiś?? czy nie dało się podzielić sobota tu, a niedziela tam..?

    OdpowiedzUsuń
  3. Pikniki były ZAWSZE, w tamtym roku, i kilka lat temu! I tylko tacy hejterzy i marudy jak wy mogą myśleć i pisać, że to kampania wyborcza. Właśnie tacy jak wy, NIC dla NIKOGO, NIGDY nie zrobili, ale gęby pełne piany. Nic nowego, szczekajcie, a karawana i tak pojedzie dalej!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/