środa, 22 sierpnia 2018

Kolejna Strefa Domowej Wyprzedaży

Jeżeli chcecie wymienić, kupić, sprzedać lub oddać rzeczy które są wam już nie potrzebne i zalegają na strychach, garażach czy szafach, musicie udać się na kolejną Strefę Domowej Wyprzedaży.Czwarta edycja tego przedsięwzięcia odbędzie się 26 sierpnia na parkingu Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu. Dodatkowo w trakcie Strefy odbędą się kolejne warsztaty, w czasie których będzie można wykonać bawełniane eko-torby na zakupy ozdobione farbami i pastelami do tkanin według własnego projektu. 

- W ten sposób chcemy także wyrazić swój sprzeciw wobec używania reklamówek foliowych, które po wyrzuceniu rozkładają się nawet 400 lat. Po raz trzeci będziemy zbierać plastikowe nakrętki dla Natalki Okularczyk, które pomogą jej w finansowaniu rehabilitacji - zapowiadają organizatorzy projektu, czyli Fundacja z Pomysłem. 


Szczegóły na plakacie. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.  0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/