piątek, 3 sierpnia 2018

Już dzisiaj II Plenerowy Wieczór Młodych Talentów w Zawierciu

To już dzisiaj. Druga odsłona kontynuacji nowego projektu kulturalnego w Zawierciu. Przed nami drugi Plenerowy Wieczór Młodych Talentów. 

Podczas imprezy wystąpią: Iza Wojtaszczyk, Patrycja Orman, Martyna Stefaniak, Julia Suliga, Gabrysia Koczur, Karolina Koczur, Julianna Frącisz, Weronika Motylewska, Kaja Nowicka oraz uczniowie Szkoła Tańca Ole Ola! Czekają nas fantastyczne występy wokalne i taneczne. Usłyszymy piosenki w różnych muzycznych aranżacjach. Zarówno polskie jak i anglojęzyczne hity i nie tylko! Ponownie zaprosimy do plenerowej kawiarni artystycznej, zapraszamy do stolików, na leżaki i do Strefy Pukawki! Na stolikach jak zwykle będzie czekał na Was słodki poczęstunek, a także zadbamy o wyjątkowy wystrój. 

Jako lider projektu, serdecznie zapraszam już dzisiaj, piątek 3 sierpnia o godz. 20:00. Przybywajcie. Inicjujmy i wspierajmy pozytywne zmiany w naszym mieście. To oddolny projekt społeczny, który cieszy się sporym zainteresowaniem, co jest dla mnie największą motywacją, by go dalej realizować. Bądźcie dziś razem z nami! 

Jakub Kosoń
MRM Zawiercie

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/