niedziela, 12 sierpnia 2018

Będzie maraton taneczny z pomocą dla zwierząt ze schroniska

Za kilka dni odbędzie się pierwszy charytatywny maraton taneczny z pomocą schronisku dla zwierząt w Zawierciu. Celem akcji jest popularyzacja akcji adopcyjnej oraz zbiórka karmy, gadżetów dla psów i kotów, oraz kwesty do puszek na rzecz schroniska.
Akcję rozpocznie dzień otwarty w Schronisku dla zwierząt w Zawierciu, gdzie będzie popularyzowana akcja adopcji futrzaków i zbiórka potrzebnych dla nich rzeczy. To będzie odbywać się w godzinach 10:00-16:00. 

Następnie, o godzinie 16:00 ruszy część plenerowa, która odbędzie się na parkingu pod MOK w Zawierciu przy ul. Piastowskiej. Tam czekać będzie wiele atrakcji m.in konkursy, modelowanie balonów, malowanie twarzy i animacje dla dzieci. Będzie również pokaz baciaty oraz rozgrzewka w rytmach kongi. Od godziny 17:00 odbywać się będzie maraton taneczny, który poprowadzą instruktorzy: Aneta Woś, Ania Łągiewka, Kaja Nowicka, Martyna Gawlik, Sylwia Langner, Andrzej Ciborowski, Adrian Ambroziak, Monika Giza, Dominika Barci, Olga Bogusz, Katarzyna Gawor, Agnieszka Zarychta, Ania Półtorak, Barbara Marchelek, Karina Żak-Dudek, Ula Madej, Monika Kulik, Magdalena Smolarek, Natalia Koperska, Joanna Jeziorska, Agnieszka Szymczyk, Magda Gibki i Sylwia Kaczmarczyk. 

Podczas imprezy artystycznej woluntariusze będą kwestować do puszek i zbierać gadżety i karmę dla zwierząt. Szczegóły na plakacie. Patronat medialny nad imprezą sprawuje Portal OtoZawiercie.pl.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/