poniedziałek, 16 lipca 2018

Radio Wnet nadawało "na żywo" z Zawiercia

Dziś, 16 lipca w godzinach od 7:00 do 10:00 prowadzona była transmisja "na żywo" w internetowym Radiu Wnet. Gościem byli znani zawiercianie.Program będzie poświęcony sprawom lokalnym, historii, przemysłu tematom wyborów samorządowych, przemysłu w Zawierciu. Nadawany był spod budynku Urzędu Miasta w Zawierciu. W programie była rozmowa m.in z politykami: Barbarą Chrobak i Ryszardem Czarneckim, a także z działaczami społecznymi i znanymi osobami z Zawiercia. W programie udział wzięli m.in ks. dr hab. Marian Duda, historyk Zdzisław Kluźniak, Paweł Kmiecik, Łukasz Konarski, Krzysztof Peroń i Witold Grim. W programie gościłem również ja - Jakub Kosoń wraz z Miłoszem Łągiewką i mówiliśmy o działalności w Młodzieżowej Radzie Miasta Zawiercie. Audycję prowadził dziennikarz Łukasz Jankowski.

Audycję z podziałem na gości można wysłuchać pod tym linkiem:

4 komentarze:

 1. Radio Wnet zaprosiło na spotkanie wszystkich kandydatów na urząd Prezydenta, czy tylko wybranych? Brakuje tutaj Pani Chawuły, Pani Nemś i Pana Zamory.
  Dostali oni zaproszenia i zrezygnowali, czy też nikt ich nie powiadomił. Interesuje mnie, na ile obiektywne jest Radio Wnet.

  OdpowiedzUsuń
 2. A dlaczego nie było nic o tym... ??

  https://wpolityce.pl/polityka/402538-gdy-lokalne-patologie-psuja-panstwo-od-srodka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie nie ma tu nikogo z ciemnego ludu dla którego jest ten artykuł.

   Usuń
 3. K****wa jak ja nienawidzę PIS i tego ich 500+. Napłodzili na Wysoce dzieciarnię tylko po to by pozyskać środki dla pozyskania kasy na WÓDKĘ. DLACZEGO Kó*****WO nie pilnujesz jedna z drugą jak spłodziłaś bękartów nie wiadomo z jakim ojcem.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/