środa, 13 czerwca 2018

Przy fontannie w Zawierciu odbędzie się Roztańczone Zawiercie 2018

Przed nami duża społeczna impreza organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Zawiercia. To nowy projekt pod nazwą "Roztańczone Zawiercie 2018".

Młodzieżowa Rada Miasta Zawiercie organizuje nowy happening w centrum miasta. Przy fontannie na placu Jana Pawła II zgromadzą się różne grupy, formacje i instruktorzy tańca. Zawiercianie będą mogli zatańczyć zumbę, kongę, swing, belgijkę, taniec nowoczesny i ludowy. Do zabawy zapraszają instruktorzy: Aleksandra Gajek, Aneta Woś, Aneta Ciszewska, Anna Katarzyna, Martyna Gawlik, Kaja Nowicka i Andrzej Ciborowski. Tańczyć będą również: KSM parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Zawierciu, Zawierciańska Drużyna Skautowa, Małe Zawiercie, Zespół Pieśni i Tańca Zawiercia oraz klub miłośników tańców swingowych Let's Rock Zawiercie.

Będzie również sporo atrakcji dla dzieciaków. Będą baloniki, kolorowanki, malowanie twarzy, farbowanie, malowanie kredą, a także Strefa Pukawki i Strefa Flaminga. Szykujemy również zajęcia i konkursy taneczne z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto Pracownia Plastyczna TuArt przygotowuje kreatywne warsztaty plastyczne pt. "Bądź jak Leonardo Da Vinci - stwórz swój latający pojazd". Będzie również specjalny występ Iluzjonisty Pawła Kwietnia.

Dzięki tej inicjatywie chcemy zebrać pieniądze na rehabilitację dla Gabrysi Szczepary, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu I. Przez tą imprezę chcemy też zaktywizować i zintegrować mieszkańców oraz pokazać, że Zawiercie to wesołe, kolorowe miasto, które potrafi się dobrze bawić!

Zapraszam jako dziennikarz i radny Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie!
Jakub Kosoń 2 komentarze:

  1. Już się odbyło. Super sprawa młodość kreatywność zabawa i pomoc dla innych . Pełen szacun !

    OdpowiedzUsuń
  2. Teren wokół fontanny to jest świetne miejsce na takie imprezy. Nie żadna muszla koncertowa w parku czy pod mokiem. Tam zawsze są ludzie i z tego powodu każdy organizator ma publiczność bez jakiegokolwiek wysiłku, choćby pokazywał bańki mydlane. A sama impreza była naprawdę niezła. Brawo!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/