sobota, 23 czerwca 2018

Open Summer Festival 2018 w Siamoszycach

Za nami wielkie rozpoczęcie wakacji w Siamoszycach koło Zawiercia w Ośrodku Ciechan Zdrój. Wczoraj, 22 czerwca odbył się tam Open Summer Festival 2018. 
Impreza powróciła do Siamoszyc po kilku latach przerwy. Jak zwykle cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do Siamoszyc przybyły tłumy młodzieży z Zawiercia, całego powiatu zawierciańskiego i okolic. Na scenie wystąpiły gwiazdy disco polo - zespoły Dejw i Shantel. Gwiazdą wieczoru był raper QBIK - autor takich hitów jak np. "4 Pory Roku", "Królowa nocy", "Gdyby" czy też "Alkobus". Raper pojawił się na scenie kilka minut po północy. Publiczność zabawiali także znani polscy DJ'e: Taito, DJ Matti, Bueno Clinic i DJ Kejwka. Dzięki szerokiej gamie artystów, na uczestników festiwalu czekało łącznie 7 godzin dobrej zabawy. Oprócz znanych wykonawców, nie zabrakło wielu innych atrakcji, gastronomii i efektów specjalnych. Jak zapowiadają organizatorzy, są plany na organizację kolejnej takiej imprezy z okazji zakończenia wakacji. O szczegółach dowiemy się wkrótce.

Zobaczcie zdjęcia. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/