piątek, 29 czerwca 2018

Młodzi szczypiorniści z Zawiercia pojadą do Włoch

Zawierciańscy młodzi szczypiorniści Viretu Zawiercie z roczników 2002, 2003 i 2004 pojadą do Teramo we Włoszech na Interamnia World Cup.
Młodzi zawodnicy będą podzieleni na trzy drużyny i rozegrają mecze w poszczególnych grupach. Zmierzą się z innymi drużynami m.in z Francji, Szwajcarii i Włoch. 


- Biorąc pod uwagę naszych rywali będzie to urozmaicony turniej z wieloma kulturami gry w piłkę ręczną, co sprawia, że będzie to świetne doświadczenie dla młodych zawodników - mówi sztab Viretu Zawiercie.

Wyjazd odbędzie się w terminie 1-14 lipca. 

2 komentarze:

  1. wszystko OK,gratuluję całej drużynie,ale Panowie flaga Polski to nie baner reklamowy,to strasznie wygląda gdy na narodowej fladze reklamują się sponsorzy,miasta,itd.nie rozwijajcie jej tylko w Itali,powodzenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Panowie oglądacie Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, żaden kibic i prawdziwy patriota nie niszczy symbolu narodowego a jest to nasza flaga biało-czerwona, za którą nasi przodkowie oddawali życie. Uszanujcie ich pamięć i siebie bo jesteście POLAKAMI. Gratuluję Wam wspaniałej pasji jaką jest piłka ręczna i życzę powodzenia w turnieju.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/