sobota, 9 czerwca 2018

Koncert Rockowo-Symfoniczny w drugi dzień DNI ZAWIERCIA 2018

9 czerwca to drugi dzień Dni Zawiercia 2018. Na scenie pojawili się lokali artyści, muzycy z Niemiec oraz Marek Piekarczyk.

Drugi dzień występów rozpoczęła prezentacja laureatów konkursu "Mam talent od Jezusa" oraz konkursu "Piosenka Filmowa". Później odbył Koncert Rockowo-Symfoniczny z udziałem Marka Piekarczyka oraz zespołów: Zawierciańskiej Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej i Jurajskiej Orkiestry Kameralnej. Zawiecie odwiedziła także orkiestra z miasta partnerskiego Bornheim w ramach projektu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży  "Muzyczne Międzytony". Na scenie pojawił się także chór Capella Vartiensis, chór Młodzieżowy Tutti i chór z Bornheim. Łącznie na scenie wystąpiło 120 artystów. 

Jutro czeka nas ostatni dzień imprezy. Gwiazdą będzie Ewa Farna z zespołem. Szczegóły zobaczcie TUTAJ.

Zobaczcie zdjęcia.8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A to ma Pan/i jakieś konkretne zarzuty czy to kwestia gustu?

   Usuń
  2. po prostu zespoły były brak słów nie jestem za disco polo ale na pewno bysie ludzie jakos bawili a plac zabaw dla dzieci to nie wiedza ile brać kasy 12 za 5 minut trochę dużo

   Usuń
  3. Aha. Na tego typu imprezach zawsze usługodawcy mają takie kosmiczne ceny. To przykre...a reszta to kwestia gustu. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. pożegnalny dzień z dla prezydenta

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że w Zawierciu odbywają się koncerty na takim poziomie. Aż dziw, że są ludzie, którzy są tak zaangażowani i potrafią scalić młodzież aby powstało takie widowisko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Żeby połączyć dwie czy trzy orkiestry, chórki i świetną rockową sekcję za tak małą kasę trzeba mieć jaja, albo robić to za darmo. Brawo dla poziomu i rozwoju kultury muzycznej w Z-ciu. To się powinno dziać 20 lat temu za nim disko z pola ktoś w ogóle słuchał i promował. Liczba widzów świadczy sama za siebie jak zniszczyliśmy kulturę muzyczną w tym mieście i w tym kraju.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/