poniedziałek, 4 czerwca 2018

Dzień Dziecka w szpitalu

Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka, dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego i Noworodkowego Szpitala Powiatowego w Zawierciu zorganizowano Dzień Dziecka.


Dzieci odwiedziła dyrektor placówki Anna Pilarczyk- Sprycha wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Zawierciańskiego, sprawującą nadzór nad działalnością lecznicy - Marią Milejską. Mali pacjenci zostali obdarowani kolorowymi plecakami z upominkami. Był również Minionek, który pośpiesznie wraz z prezentami od Lollipop Events&Sweet Wedding przeszedł przez wszystkie sale oddziału. Wizycie zacnego gościa towarzyszyły występy animacyjne przygotowane przez Firmę Katilandia. O zawierciańskiej pediatrii pamiętało również Stowarzyszenie Jurajskich Motocyklistów. Tego dnia dziedziniec zawierciańskiej placówki zapełnił się motocyklami, których właściciele przywieźli chorym dzieciom niespodzianki. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/