niedziela, 17 czerwca 2018

90-lecie OSP Pomrożyce

Dzisiaj, 16 czerwca w Zawierciu-Pomrożycach odbyła się oficjalna uroczystość. Ochotnicza Straż Pożarna świętowała swoje 90-lecie.


Wydarzenie rozpoczęła msza święta w kościele filialnym p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego. Następnie wszystkie poczty sztandarowe wraz z mieszkańcami przeszli na teren remizy w Pomrożycach. Tam odbyła się część oficjalna, czyli podniesienie flagi państwowej, wręczono statuetki i medale dla zasłużonych druhów, a także był czas na przemówienia. Prezydent Witold Grim postanowił przekazać nagrodę dla OSP Pomrożyce w wysokości 3 tysięcy złotych. Następnie zorganizowano zabawę wraz z towarzyszącymi atrakcjami. 

Zobaczcie zdjęcia. 

1 komentarz:

  1. Klecha i prezydent i to ma być świeckie państwo ? Szkoda, że za rączki się nie trzymają :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/