poniedziałek, 14 maja 2018

Trwa modernizacja Szkoły Podstawowej nr 6 w Zawierciu

Inwestycja, o której mowa była już od kilku lat - termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w Zawierciu - właśnie trwa.


Od kilku tygodni przy budynku pracuje ekipa remontowa firmy Mir-Bud, która jest generalnym wykonawcą inwestycji. Obiekt Szkoły Podstawowej nr 6 zostanie całkowicie ocieplony i pomalowany, wymienione zostanie centralne ogrzewanie, docieplone zostaną strych i piwnice, a także zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne.

- Bardzo się cieszymy, że ta inwestycja jest już przeprowadzana. To nie tylko nowy wizerunek szkoły, ale i spore oszczędności jeśli chodzi o koszty ogrzewania. Firma wykonuje pracę bardzo dokładnie, rzetelnie i dotrzymuje terminów. Planowany termin zakończenia prac to koniec lipca - powiedział w rozmowie z OtoZawiercie.pl dyrektor SP6, Dariusz Bednarz.


Wartość inwestycji to około 1 400 000 złotych. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu z Unii Europejskiej pn.: 'Termomodernizacja budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej w Zawierciu,". Projekt polega na termomodernizacji trzech budynków użyteczności publicznej: SP14, SP6 oraz Pałacyku w Kromołowie. Całkowita wartość projektu na wszystkie trzy obiekty to dokładnie 3 178 382 zł.  

Zobaczcie zdjęcia.
7 komentarzy:

 1. Bardzo fajna i dobra szkoła. Po termomodernizacji będzie super

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoła płaci wysoką cenę za popularność. Należało się 6 stce trochę remontu

  OdpowiedzUsuń
 3. Należało się to szóstce!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale te kolorki między oknami jak w przedszkolu hihihi.
  Pozazdrościć takiego gustu temu pomysłodawcy hehehe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mirek robi robote!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. I bardzo dobrze fajna szkoła

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale te kolory wokół okien masakra

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/