czwartek, 24 maja 2018

Powraca wodny tor przeszkód

Na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pomorskiej w Zawierciu w dniach od 1 do 10 czerwca pojawi się wodny tor przeszkód. 


"Wibit Aquatrack czyli dmuchany tor przeszkód stanowi wyzwanie dla każdego pływaka od juniora po seniora. Jest idealną formą nowego wymiaru rozrywki oraz sprawdzianem dla naszej kondycji fizycznej. Połączenie zabawy z rywalizacją sprawi, że nawet najstarsi znajdą dla siebie czas, by wykorzystać go na torze." - czytamy w zapowiedzi. 

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka dzieci i młodzież szkolna do lat 18 będzie miała wstęp bezpłatny w godzinach otwarcia pływalni. W dniach 2-7.06 będzie można korzystać według normalnych zasad w godzinach otwarcia pływalni.W dniach od 8 do 10, czyli w Dni Zawiercia dzieci i młodzież szkolna do lat 18 znów będzie miała wstęp bezpłatny w godzinach otwarcia pływalni.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/