środa, 16 maja 2018

Koncert piosenki filmowej

W czwartek 24 maja odbędzie się koncert laureatów konkursu "Piosenka Filmowa". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i odbędzie się na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum".
Podczas koncertu wystąpią: Ewelina Bednarz, Patrycja Domagała, Dominika Fijałkowska, Sara Hamerlik, Elwira Imiołek, Patrycja Orman, Roksana Papaj, Arkady Ptak, Paulina Pucek, Natalia Rakoczy, Izabela Wojtaszczyk, Młodzieżowy Zespół Wokalny z Domu Kultury w Łazach, Sweet Voices oraz Aleksandra Płóciennik, Julia Szlachta, Wiktoria Szlachta i Bernard Stawarz. 

Laureaci wystąpią również na koncercie galowym z okazji Dni Zawiercia, gdzie wówczas solistom będzie towarzyszyć orkiestra kameralna.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/