sobota, 12 maja 2018

Koncert charytatywny "Kapela Serc"

W piątek, 11 maja, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" w Zawierciu odbył się koncert charytatywny pt. "Kapela Serc".


Na scenie zaprezentowali się artyści z Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Zawiercie oraz Zespołu Folklorystycznego "Małe Zawiercie". Podczas koncertu przeprowadzono licytacje. W tym roku pieniądze zbierano na rehabilitację 16-letniej Wiktorii Cymer, która uszkodziła kręgosłup podczas wypadku na paradzie motocyklowej. 

Zobaczcie zdjęcia. 
1 komentarz:

  1. Za trud przygotowania(a jest on niemały!) i zaprezentowania tak pięknego koncertu-Organizatorom i Artystom-serdeczne podziękowania i wyrazy podziwu od tych,którzy na nim byli,z zachwytem słuchali i patrzyli,ciasto i pizzę jedli :-)
    Przed tymi,którzy nabyli licytowane rzeczy (a piękne były)-pochylić głowę.
    A patrząc na frekwencję na widowni chciałoby się tylko powiedzieć:"Boże,spuść zasłonę miłosierdzia aby wstyd mych uczynków nie stał się widoczny dla świata". I to dedykuję tym,którzy nie byli-z przedstawicielami władz na czele (oprócz Pani Poseł,Pani Wiceprezydent,Pana Radnego,którzy znaleźli czas i zrozumienie dla ludzkiego nieszczęścia).

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/