sobota, 7 kwietnia 2018

Trzeci Wieczór Młodych Talentów w Zawierciu

Za nami trzeci i póki co ostatni Wieczór Młodych Talentów w Zawierciu. Kolejny raz do Galerii Muzealnej Leszka Dutki tłumnie przybyli mieszkańcy.Tym razem, przed publicznością zaprezentowały się solistki: Agnieszka Łazarowicz oraz Marcelina Miśta. Wystąpili także muzycy - Jakub Dyczko i Michał Rus na pianinie, Jakub Kluza na skrzypcach oraz Łukasz Łazarowicz na gitarze. Artyści przygotowali różnorodny repertuar. Mogliśmy usłyszeć zarówno utwory solowe, duety jak i utwory instrumentalne. Młodzi muzycy mieli bardzo dobry kontakt i interakcję z publicznością. Zawierciańska Galeria Muzealna kolejny raz zamieniła się w kawiarnię artystyczną, a to za sprawą podziału występów na części oraz kawy, herbaty i słodkiego poczęstunku, o który zadbali organizatorzy. Tradycyjnie, występom towarzyszyły pokazy iluzji w wykonaniu Pawła Kwietnia. 

To pierwszy projekt w drugiej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie. Do tej pory zorganizowano już trzy Wieczory Młodych Talentów. Teraz projekt czeka krótka przerwa, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wkrótce Wieczory powrócą w formie plenerowej. Oprócz tego, Młodzieżowa Rada ma kolejne plany co do organizacji innych przedsięwzięć.


Zobaczcie zdjęcia autorstwa Łukasza Kurpiasa.


1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/