piątek, 27 kwietnia 2018

Spotkanie z Maciejem Niesiołowskim

W ramach cyklu debat "Po co nam kultura", 26 kwietnia w Galerii ZAWartE w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z Maciejem Niesiołowskim.


Maciej Niesiołowski to polski wiolonczelista i dyrygent oraz autor popularnego cyklu telewizyjnego "Z batutą i humorem", a także organizator życia artystycznego. Gość opowiadał w zawierciańskiej galerii o swoich doświadczeniach związanych z pracą w kulturze. Spotkanie miało formę rozmowy, którą poprowadziła Anita Maszczyk. W jego trakcie wystąpili również zawierciańscy artyści - Aleksandra Płóciennik, Julia i Wiktoria Szlachta oraz Olimpia Karbownik. Tradycyjnie, podczas spotkania, Rafał Ciszewski wykonywał rysunki uczestników, a Michał Rus akompaniował artystom.

Zobaczcie zdjęcia.


1 komentarz:

  1. Więcej tak prowadzonych spotkań z tak nietuzinkowymi ludźmi!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/