wtorek, 3 kwietnia 2018

Konkurs "Piosenka Filmowa" - można wygrać występ na Dniach Zawiercia

Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" w Zawierciu organizuje konkurs pt. "Piosenka Filmowa". Skierowany jest on do młodzieży i dorosłych.
Są dwie kategorie wiekowe - młodzież w wieku 14-19 lat oraz dorośli w wieku 20-24 lat. Do konkursu należy zgłosić jeden utwór, pochodzący z dowolnego filmu (np. obyczajowego, kryminalnego, przygodowego, komediowego, filmu akcji czy musicalu). Komisja będzie brała pod uwagę: dobór repertuaru do możliwości wokalnych uczestnika, intonację, dykcję, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny.

Zgłoszenia należy wysyłać do 18 kwietnia 2018 na adres: Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. A. Mickiewicza w Zawierciu, ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie. Należy wypełnić kartę zgłoszenia, która jest dostępna tutaj. Następnie, w poniedziałek 23 kwietnia w sali 305 MOK o godz. 9:00 odbędą się przesłuchania. Po tym zostaną zorganizowane warsztaty z członkami jury. Drugi etap przesłuchań będzie miał charakter konkursowy.

Laureaci wystąpią podczas koncertu finałowego pod koniec maja 2018 oraz na koncercie galowym z okazji Dni Zawiercia. Wówczas solistom będzie towarzyszyć orkiestra kameralna. Wszelkich informacji udziela koordynator konkursu: Leopold Stawarz pod numerem 600 389 459 lub na mail: poldo@o2.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/