poniedziałek, 19 marca 2018

Zawierciańscy siatkarze znów wygrywają!

Znakomity mecz w wykonaniu zawierciańskich siatkarzy. Aluron Virtu pokonał GKS Katowice 3:0!

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze. Zawiercianie szybko zdobyli prowadzenie i odsadzili rywala. Zwyciężyli różnicą aż dziesięciu punktów - 25:15. Podobnie było w drugiej części gry, chociaż katowiczanie próbowali na początku nieco się postawić. Nie przyniosło to jednak większych efektów i drugi set zakończył się wynikiem 25:21. Trzeci set był jedynie przypieczętowaniem dobrej dyspozycji zawiercian. W końcówce było co prawda nieco więcej emocji, ale Aluron Virtu nie pozwolił odebrać sobie trzech punktów. Ostatnią część gry wygrali wynikiem 25:21.

To bardzo cenne zwycięstwo zespołu z Zawiercia. Dzięki niemu, Aluron Virtu opuszcza strefę barażową i awansował na jedenastą pozycję w tabeli Plus Ligi.