środa, 7 marca 2018

Zakończono akcję "Wzrok na 6"

Dziś w siedzibie Urzędu Miasta w Zawierciu podsumowano akcję przesiewowego badania wzroku u dzieci, które trwało w ostatnich miesiącach. 


Przez cztery miesiące Politechnika Częstochowska, grupa Essilor oraz Gmina Zawiercie współpracowały przy realizacji tego projektu. W trakcie programu bezpłatnie przebadano 1000 dzieci. W dzisiejszym spotkaniu w urzędzie udział wzięli dyrektorzy zawierciańskich szkół i przedszkoli. Przedstawiciele Politechniki Częstochowskiej zaprezentowali szczegółowo program i jego efekty.

Zobaczcie zdjęcia. 

2 komentarze:

  1. I co? Tu nikt nie napisze o drzwiach? O stracie kasy na niepotrzebne rzeczy, i inne fanaberie? Kozaczki w necie, a p...dy w świecie :)))))

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze słysze aby coś badani a mam dzieci w roznych szkołach

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/