sobota, 10 marca 2018

Viret nadal bez wygranej

Nic nowego w KS Viret Zawiercie. Zawiercianie zaliczyli kolejną porażkę. Na własnej hali podjęli drużynę KS Uniwersytet Radom.

Co prawda, pierwsza połowa szła dobrze, a nawet bardzo dobrze. Viret utrzymywał kilku punktową przewagę. W bramce znakomicie spisywał się Kamil Buchcic. Pierwsza część gry zakończyła się wygraną zawierciańskich szczypiornistów 16:13. W drugiej połowie spotkania nic nie zapowiadało porażki, jednak w miarę upływu czasu było coraz gorzej. Rywale z Radomia odzyskali prowadzenie i utrzymali je do końca. Wygrali z pewną przewagą aż siedmiu punktów. Mecz zakończył się przegraną Viretu 24:31.

Viret Zawiercie plasuje się obecnie na ostatnim miejscu w tabeli.