sobota, 10 marca 2018

Pierwszy Wieczór Młodych Talentów za nami!

Zainaugurowaliśmy całkowicie nowy projekt w Galerii Muzealnej Leszka Dutki - Wieczory Młodych Talentów! Inicjatorem akcji jest Młodzieżowa Rada Miasta Zawiercie.


Podczas pierwszego wieczoru, przed publicznością zaprezentowali się Alicja Padula i Arkady Ptak. Młodzi artyści zaprezentowali m.in jazzowe i ragtime'owe utwory. Było też kilka nawiązań do Dnia Kobiet, który przypadał dzień wcześniej. Występ był podzielony na części. Galeria Muzealna Leszka Dutki zamieniła się na chwilę w "kawiarnię artystyczną", ponieważ dla gości przygotowano kawę, herbatę i słodki poczęstunek. W przerwach, ze swoimi pokazami iluzji do stolika zaprezentował się Paweł Kwiecień.

Do galerii przybyli tłumnie mieszkańcy, zarówno starsi jak i młodsi. Zabrakło wolnych miejsc - w wydarzeniu udział wzięło około 100 osób. Jako lider projektu miałem przyjemność poprowadzić ten wieczór.

Był to swoisty początek tego projektu. Kolejne wydarzenia zaplanowaliśmy już na 23 marca i 6 kwietnia.

Zobaczcie zdjęcia Anny i Michała Jastrzębia z FotoSyntezy i Pauli Soboty:
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/