środa, 14 marca 2018

Będzie Jarmark na Marszałkowskiej!

Ciąg dalszy działań grupy "Młodzi w akcji" związanych z ulicą Marszałkowską w Zawierciu. Tym razem młodzież z "Malczewskiej" organizuje jarmark.


Będzie to pierwszy taki jarmark wielkanocny w mieście. Odbędzie się on w piątek 16 marca od godz. 10:00. Wśród wystawców pojawi się m.in foodtruck miodowelove.pl, gdzie będą do kupienia miody z pasieki i możliwość zobaczenia uli oraz pokaz pracy pszczelarza. Przyjadą również wystawcy rękodzieła z Krakowa, Dąbrowy Górniczej, Ożarowic i Rogoźnik. Planowana jest także projekcja filmu. Nie zabraknie też waty cukrowej i popcornu oraz innych smakołyków i atrakcji.

Szczegóły na plakacie i w wydarzeniu na Facebooku. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/