środa, 14 lutego 2018

Zawiercianie tańczyli na fontannie przeciw przemocy

Plenerowa akcja w centrum Zawiercia. Mieszkańcy włączyli się w ogólnopolską akcję "Nazywam się Miliard"."One Bilion Rising - Nazywam się Miliard" to przeciwprzemocowy protest w formie tańca odbywający się na całym świecie od 2011, a w Polsce od 2013 roku. Organizatorami OBR w Zawierciu jest Ogólnopolski Strajk Kobiet Zawiercie oraz Fundacja z Pomysłem.

Nieprzypadkowo, akcję w całym kraju i na świecie zorganizowano 14 lutego, w walentynki. Podczas dzisiejszego wydarzenia grupa kilkudziesięciu osób wzięła udział w akcji i zatańczyła do piosenki "Break the Chain". Taniec poprowadzili instruktorzy ze Studia Tańca i Fitness Eu4ya. Łącznie, podczas akcji choreografię zatańczono trzykrotnie. Po tańcu, przeprowadzono konkurs z nagrodami dla uczestników. Przechodniom i uczestnikom wręczano też balony i opaski z hasłem anty przemocy. 

Zobaczcie zdjęcia. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/