środa, 21 lutego 2018

Tomasz Karolak, Popek i D-Bomb zagrają w Fabryce Muzy

Prawdziwe gwiazdy już wkrótce pojawią się na scenie zawierciańskiego klubu Fabryka Muzy. W lutym i marcu odbędą się duże koncerty.
Najbliższa impreza odbędzie się już w najbliższy weekend, w sobotę 24 lutego. Wystąpi tam zespół Pączki w Tłuszczu razem z Tomaszem Karolakiem. To grupa wykonująca głównie muzykę popową. Ich najbardziej znany kawałek to "Tylko bądź". Koncert rozpocznie się o 21:00. Bilety są w cenie 20 zł.

Kolejne muzyczne wydarzenie to koncert gwiazdy wielkiego formatu - Popka. To polski raper, wokalista, muzyk i zawodnik MMA. Jest znany przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Firma, a obecnie z formacji Gang Albanii. Impreza odbędzie się w sobotę 17 marca również o godzinie 21:00. Bilety w przedsprzedaży są w cenie 20 zł, a w dniu występu w cenie 30 zł. 


Następny zespół, który zagra na klubowej scenie, to D-Bomb. Dobrze znany zawierciańskiej publiczności, bo zagrali już podczas Zawierciańskiej Majówki 2017. Zespół wystąpi w sobotę 21 kwietnia. Start imprezy tak samo o 21:00, a cena biletu jeszcze nie jest ustalona.

Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad imprezami w klubie. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/