sobota, 24 lutego 2018

Siatkarze znów przegrywają

Trwa zła passa Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Siatkarze przegrywają piąty mecz z rzędu.

Siatkarzom nie idzie dobrze już od stycznia. Przegrali wtedy z Treflem Gdańsk, a następnie w lutym z Jastrzębskim Węglem, z Asseco Resovią Rzeszów i z Indykpolem AZS Szczecin. Dzisiaj, na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Blanowskiej Jurajscy Rycerze stoczyli kolejną bitwę. Niestety, znów ulegli rywalom, czyli drużynie Cuprum Lubin.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla zawiercian i po pierwszym secie wszyscy kibice mieli wielkie nadzieje na wygraną. Aluron Virtu wygrał pierwszą część gry aż 25:14. Dużo emocji było w drugim secie, jednak poszedł on już gorzej. Zawiercianie ulegli 20:25. Gorzej było również w trzecim secie, który Aluron Virtu przegrał 17:25. Wiele zmieniło się w czwartej części gry. Zawiercianie nie chcieli się łatwo poddać i wrócili do silnej walki. Przyniosło to oczekiwany skutek, bo pokonali rywali z Lubina 25:23. Emocje sięgnęły zenitu w tie-breaku, niestety Aluron Virtu nie dał rady przeciwnikom. Uległ 10:15. Ostatecznie, mecz wygrał zespół Cuprum, wynikiem 2:3.

Kolejny mecz zawiercianie rozegrają na wyjeździe, 2 marca w Radomiu z drużyną Cerrad Czarni. Będzie on transmitowany w telewizji.