wtorek, 27 lutego 2018

Powstał nowy lokal w Zawierciu - Naleśnikarnia "A Co To?"

Pojawił się kolejny nowy punkt na gastronomicznej mapie Zawiercia. Powstała nowa naleśnikarnia pod nazwą "A Co To?".Nowy lokal znajduje się w pobliżu bazyliki pw. św. ap. Piotra i Pawła przy ul. Kościuszki 10, w budynku starej drukarni. Lokal powstawał od kilku miesięcy. Naleśnikarnię otwarto w niedzielę 25 lutego. 

W menu znajdziemy: naleśniki obiadowe, czyli np. z pieczarkami i serem, z jajkiem i szpinakiem oraz z serem, czy też z kurczakiem w sosie curry oraz szpinakiem i serem i wiele więcej. Obowiązkowo w menu są też naleśniki deserowe, czyli np. z nutellą i bitą śmietaną, z owocami i serkiem mascarpone oraz z bitą śmietaną czy też pancakesy. Oczywiście są też napoje zimne, gorące i dodatki. 

Naleśnikarnia "A Co To?" czynna jest od wtorku do soboty w godz. 12:00 - 20:00 i w niedziele od 12:00 do 19:00. W poniedziałki jest nieczynna.

Zobaczcie zdjęcia.

4 komentarze:

  1. A kto jest właścicielem?

    OdpowiedzUsuń
  2. mam nadzieję, że nie poprzedni właściciel kawiarni

    OdpowiedzUsuń
  3. Oby się tylko utrzymał bo miejsce niezbyt fortunne na tego typu lokal.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/