wtorek, 27 lutego 2018

Powstał nowy lokal w Zawierciu - Naleśnikarnia "A Co To?"

Pojawił się kolejny nowy punkt na gastronomicznej mapie Zawiercia. Powstała nowa naleśnikarnia pod nazwą "A Co To?".Nowy lokal znajduje się w pobliżu bazyliki pw. św. ap. Piotra i Pawła przy ul. Kościuszki 10, w budynku starej drukarni. Lokal powstawał od kilku miesięcy. Naleśnikarnię otwarto w niedzielę 25 lutego. 

W menu znajdziemy: naleśniki obiadowe, czyli np. z pieczarkami i serem, z jajkiem i szpinakiem oraz z serem, czy też z kurczakiem w sosie curry oraz szpinakiem i serem i wiele więcej. Obowiązkowo w menu są też naleśniki deserowe, czyli np. z nutellą i bitą śmietaną, z owocami i serkiem mascarpone oraz z bitą śmietaną czy też pancakesy. Oczywiście są też napoje zimne, gorące i dodatki. 

Naleśnikarnia "A Co To?" czynna jest od wtorku do soboty w godz. 12:00 - 20:00 i w niedziele od 12:00 do 19:00. W poniedziałki jest nieczynna.

Zobaczcie zdjęcia.

6 komentarzy:

 1. A kto jest właścicielem?

  OdpowiedzUsuń
 2. mam nadzieję, że nie poprzedni właściciel kawiarni

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby się tylko utrzymał bo miejsce niezbyt fortunne na tego typu lokal.

  OdpowiedzUsuń
 4. ach co za lokal wykryłeś ,niech mu się szczęści ,a jak po nieprawdziwych artykułach co nazwałeś likwidacjach kmicica i minusa zapomniałes zrobić poprawki i napisać prawdę i pokazać NOWE PIEKNE SKLEPY ODNOWIONE Z GENERALNYMI REMONTAMI TO U ciebie tego nie widać ,szybko tracisz wzrok ...POKAŻ JAK DZIAŁA SPIZARNIA WEJDZ DO SUPER SKLEPU PO minusie POD NAZWĄ ..zobacz sobie jaka ..to na pułaskiego 7 .a jak masz chęc zobaczyć dokumentację tego co zostało przejęte po tych sklepach i w jakim były stanie to wejdż do spółdzielni tam cie wprawdzie nie kochają bo piszesz BZDURY ale ześ młody zrobią wyjątek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację to gnojek konarskiego,,co na to grimm

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/