środa, 21 lutego 2018

Kolejne odcinki programu "Zawiercie Rozmawia"

W dalszym ciągu Portal OtoZawiercie.pl we współpracy ze studiem Cicha Strona Miasta TV realizuje kolejne odcinki programu "Zawiercie Rozmawia".To nowy projekt cyklicznego programu z wywiadami z różnymi, znanymi ludźmi mającymi swoje pasje i kształtującymi otaczającą nas rzeczywistość. Zapraszam tam artystów, społeczników i różne osoby, które wpływają na życie Zawiercia. Do tej pory wyemitowaliśmy trzy odcinki, gdzie gośćmi byli: Anita Maszczyk, Sławomir Smoleń i Joanna Janik-Jaworska. 

W najbliższą niedzielę, 25 lutego o godzinie 20:00 nadamy na żywo odcinek, gdzie poprowadzę wywiad z Anną Łągiewką - instruktorką zumby, bachaty i animatorką zabaw dla dzieci. Szykujemy też niespodziankę. 

To nie koniec. Program jest nadawany cyklicznie, co tydzień w każdą niedzielę. Kolejnym gościem będzie Andrzej Jabłoński. Odcinków będzie coraz więcej. Wciąż się rozwijamy, zdobywamy nowe doświadczenie i z programu na program staramy się, aby jakość była coraz wyższa. Nie zawsze to wychodzi, jednak mamy szczere chęci i ograniczone możliwości. Zachęcam więc do dalszego śledzenia projektu. 

Cicha Strona Miasta, oprócz programu "Zawiercie Rozmawia" realizuje też inne transmisje, np. streamy z DJ'ami. W planach są kolejne programy muzyczne i koncerty. Wszystkie działania można obserwować na Facebooku.
4 komentarze:

 1. Meczące strasznie ....

  OdpowiedzUsuń
 2. Męcząca to jest biegunka i permanentne ludzi narzekanie... Weź człowieku zrób coś, w dodatku za darmo, poświęć swój wolny czas, spróbuj pokazać że jednak w smutnym życiu tego miasta są takie "pozytywne wariaty" i robią może coś ciekawego dla innych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą...

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę Cie weź sobie zobacz Marcina Górskiego na Livie a tego nawet się nie da słuchać bo dźwięk rozjeżdża z obrazem. Proponuje wolny czas spędzić w inny sposób i nie smutnego Zawiercia. Amatorszczyzna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie poddawaj się - rób swoje . Pan "amatorszczyzna"- Pan ten jak mniemam posiada sporo kasy na sprzęt , obsługę itp , zapewne ma bogate doświadczenie w realizowaniu tego typu inicjatyw , wyprodukował zapewne niejeden program i napisał niejeden ciekawy artykuł .
  Siedzieć w domu i stukać po klawiszach to i ja po trafie lepiej lub gorzej - a TY rób to co kochasz i lubisz

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/