czwartek, 1 lutego 2018

Ferie w Księgarni Edukacyjnej

Księgarnia Edukacyjna w Zawierciu zaprasza na zajęcia i spotkania organizowane podczas ferii zimowych 2018. W trakcie zimowej przerwy, placówka organizuje spotkania codziennie. Odbywają się one w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 16.30, a we wtorki i czwartki o godzinie 11:00. Podczas tych spotkań dzieci czytają wspólnie książki i przeprowadzają różne zabawy z pracownikami księgarni.


Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z Justyną Bednarek - autorką " Niesamowitych przygód 10 skarpetek". Odbędzie się ono w piątek 2 lutego o godzinie 16.30. Natomiast już w środę 7 lutego odbędą się warsztaty plastyczne z artystą plastykiem, grafikiem Jankiem Janowskim. W piątek 9 lutego zaplanowano finałowe przedstawienie i loterię dla dzieci, które uczestniczyły w feriach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/