poniedziałek, 19 lutego 2018

Etnos Ensemble zagra w Novum

Wyjątkowe muzyczne wydarzenie już wkrótce w Zawierciu. W Klubie Novum w Pałacyku Szymańskiego wystąpi zespół Etnos Ensemble.
Etnos to zespół muzyczny wykonujący autorskie kompozycje inspirowane wpływami etnicznymi z całego świata oraz muzykę bałkańską, polską i żydowską. Tworzy go grupa zaprzyjaźnionych instrumentalistów: Bartosz Pacan – klarnet, Konrad Merta – akordeon, Piotr Gach – wiolonczela, Łukasz Mazanek – kontrabas. Zespół z końcem 2016 roku wydał swój debiutancki album, który można zakupić przy okazji koncertów.

Przedsmak tego, co będzie można zobaczyć podczas koncertu w Zawierciu, można obejrzeć tutaj. Grupa wystąpi w naszym mieście w sobotę, 3 marca o godzinie 18:00. Bilety na występ są w cenie 20 zł i można je nabyć w Klubie Novum.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/