http://picasion.com/


DEBATA WYBORCZA Z KANDYDATAMI NA PREZYDENTA ZAWIERCIA JUŻ 14 PAŹDZIERNIKA!

sobota, 17 lutego 2018

Chcą zapełnić halę na Blanowskiej

Viret Zawiercie stoczył dziś kolejny pojedynek, który niestety znów okazał się przegrany. Jednak zdecydowanie na plus można zaliczyć organizację i wsparcie kibiców. Zawierciańscy szczypiorniści podjęli na własnym parkiecie czwartą drużynę w tabeli, SRS Czuwaj Przemyśl. Pierwsza połowa meczu była bardzo dobra w wykonaniu Viretu. Zawiercianie starali się nie odstępować rywala i grali "punkt za punkt". Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 17:17. W drugiej połowie również nie zabrakło wielu emocji, niestety ostatecznie Viret uległ 33:37. 

Zespół nadal pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli i nie wiadomo, czy w ogóle się utrzyma w I lidze. Warto jednak podkreślić to, w jaki sposób zostało zorganizowane dzisiejsze spotkanie. Klub zapraszał na mecz pod hasłem "#ZapełniamyHalę" i prowadził szeroką promocję. Dzieci z "Fabryki Handballu" również głośno kibicowały, wychodziły na boisko z zawodnikami, a w przerwie urządzono zabawy z piłką. Rodzice dzieciaków wywiesili prace plastyczne zachęcające do kibicowania Viretowi, które zostały wykonane w ramach konkursu. Był też konkurs z piłkami dla publiczności. 

Zobaczcie zdjęcia. 


 

3 komentarze:

 1. Brawo dla Rodziców dzieci trenujących piłkę ręczną. To Wy kształtujecie swoje dzieci, i tak właśnie uczycie je miłości do dyscypliny sportu jaką uprawiają! Oby jeszcze tak samo do zagadnienia zechcieli podchodzić rodzice dzieci trenujących piłkę nożną i będzie naprawdę pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ta jasne bo ktos ci uwierzy miasto umarło tym sportem w latach 90-tych bo to nikogo nie interesuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja wiara jest twoją sprawą. To, że nienawidzisz sportu i ludzi z nim związanych panie Pis-zmak, czy jak się tam zwykłeś podpisywać na innych portalach, wiadomo od dawna. Lecz się, raczej nie pisz, czytanie twoich "przemyśleń" jest wyjątkowo bolesne i grozi pogorszeniem stanu zdrowia.

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/