sobota, 17 lutego 2018

Chcą zapełnić halę na Blanowskiej

Viret Zawiercie stoczył dziś kolejny pojedynek, który niestety znów okazał się przegrany. Jednak zdecydowanie na plus można zaliczyć organizację i wsparcie kibiców. Zawierciańscy szczypiorniści podjęli na własnym parkiecie czwartą drużynę w tabeli, SRS Czuwaj Przemyśl. Pierwsza połowa meczu była bardzo dobra w wykonaniu Viretu. Zawiercianie starali się nie odstępować rywala i grali "punkt za punkt". Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 17:17. W drugiej połowie również nie zabrakło wielu emocji, niestety ostatecznie Viret uległ 33:37. 

Zespół nadal pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli i nie wiadomo, czy w ogóle się utrzyma w I lidze. Warto jednak podkreślić to, w jaki sposób zostało zorganizowane dzisiejsze spotkanie. Klub zapraszał na mecz pod hasłem "#ZapełniamyHalę" i prowadził szeroką promocję. Dzieci z "Fabryki Handballu" również głośno kibicowały, wychodziły na boisko z zawodnikami, a w przerwie urządzono zabawy z piłką. Rodzice dzieciaków wywiesili prace plastyczne zachęcające do kibicowania Viretowi, które zostały wykonane w ramach konkursu. Był też konkurs z piłkami dla publiczności. 

Zobaczcie zdjęcia. 


 

3 komentarze:

 1. Brawo dla Rodziców dzieci trenujących piłkę ręczną. To Wy kształtujecie swoje dzieci, i tak właśnie uczycie je miłości do dyscypliny sportu jaką uprawiają! Oby jeszcze tak samo do zagadnienia zechcieli podchodzić rodzice dzieci trenujących piłkę nożną i będzie naprawdę pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ta jasne bo ktos ci uwierzy miasto umarło tym sportem w latach 90-tych bo to nikogo nie interesuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja wiara jest twoją sprawą. To, że nienawidzisz sportu i ludzi z nim związanych panie Pis-zmak, czy jak się tam zwykłeś podpisywać na innych portalach, wiadomo od dawna. Lecz się, raczej nie pisz, czytanie twoich "przemyśleń" jest wyjątkowo bolesne i grozi pogorszeniem stanu zdrowia.

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/