sobota, 10 lutego 2018

Aluron Virtu przegrywa z Rzeszowem

Za nami mecz Aluronu Virtu Warty Zawiercie na własnej hali. Niestety, zawiercianie przegrywają z Asseco Resovią Rzeszów. 


Mecz nie zaczął się dobrze. W pierwszym secie już na początku rywale odskoczyli na kilka punktów. Aluron starał się ich dogonić, jednak nie dał rady. Przegrał 21:25. W drugim secie podobnie i bez większych niespodzianek, Aluron Virtu przegrał 19:25. Trzeci set był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. W pewnym momencie pojawiła się spora szansa na zwycięstwo. Gorąco zrobiło się szczególnie pod koniec. Niewiele zabrakło, jednak ostatecznie Aluron Virtu nie podołał i przegrał 23:25.

Podczas meczu nieobecny był trener zawierciańskiej drużyny, Emanuele Zanini. Spotkanie transmitowane było w telewizji Polsat Sport. Kolejny mecz zawiercianie rozegrają na wyjeździe w Olsztynie z AZS Indykpol. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/