sobota, 10 lutego 2018

Aluron Virtu przegrywa z Rzeszowem

Za nami mecz Aluronu Virtu Warty Zawiercie na własnej hali. Niestety, zawiercianie przegrywają z Asseco Resovią Rzeszów.

Mecz nie zaczął się dobrze. W pierwszym secie już na początku rywale odskoczyli na kilka punktów. Aluron starał się ich dogonić, jednak nie dał rady. Przegrał 21:25. W drugim secie podobnie i bez większych niespodzianek, Aluron Virtu przegrał 19:25. Trzeci set był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. W pewnym momencie pojawiła się spora szansa na zwycięstwo. Gorąco zrobiło się szczególnie pod koniec. Niewiele zabrakło, jednak ostatecznie Aluron Virtu nie podołał i przegrał 23:25.

Podczas meczu nieobecny był trener zawierciańskiej drużyny, Emanuele Zanini. Spotkanie transmitowane było w telewizji Polsat Sport. Kolejny mecz zawiercianie rozegrają na wyjeździe w Olsztynie z AZS Indykpol.