środa, 24 stycznia 2018

Zespół Ze Starej Płyty nieustannie popularny

Za nami kolejny koncert znanego i lubianego zawierciańskiego zespołu "Ze Starej Płyty". Grupa nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.


Artyści koncertują w takiej formie już szósty rok bez przerwy. Podczas koncertów niemal zawsze cała sala Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" wypełnia się po brzegi. Tak było i tym razem. Dziś, 24 stycznia odbył się koncert pod tytułem "Zaczarowany forte-pian gra". Na scenie pojawili się: Andrzej Kaim, Elżbieta Kucera, Barbara Rybak, Wieńczysław Sobczyk, Katarzyna Tylmanowska oraz muzycy: Jerzy Kazior (instrumenty klawiszowe i aranże), Mariusz Gałecki (gitara i śpiew), Tadeusz Pacan (trąbka) oraz Oskar Radwański (skrzypce).

Zobaczcie zdjęcia.  

1 komentarz:

  1. Każdy koncert Zespołu "Ze Starej Płyty" jest dla widzów gwarancją pięknie spędzonego czasu. Klimat z nutką sentymentu w doborze repertuaru,niewymuszona swoboda połączona z poczuciem humoru i kulturą występujących i wysokiej klasy muzycy-to wszystko sprawia,że oczekujemy na każdy koncert.I dziękujemy!
    Może tylko warto byłoby się w przyszłości zastanowić nad repertuarem zespołów supportujacych (jeśli będą)?

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/