wtorek, 2 stycznia 2018

Sylwester w Zawierciu-Kromołowie

W Zawierciu-Kromołowie zorganizowano 31 grudnia imprezę sylwestrową dla dzieci. Miejscem imprezy było boisko LKS Źródła Kromołów. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17:00. W trakcie jego trwania rozdawano najmłodszym słodycze. Prowadzono także zbiórkę dla 15-letniego Dawida Trepki z Zawiercia, który cierpi na kardiomiopatię przerostową. Pieniądze zbierali młodzi wolontariusze z Kromołowa. Łącznie zebrano 1880 złotych. Pokaz fajerwerków potrwał około 15 minut. Co interesujące, w trakcie pokazu po płycie boiska jeździł specjalny wóz, który też wypuszczał petardy. Sylwester cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Na trybunach boiska i na terenach rekreacyjnych zgromadziło się kilkaset osób.


Organizatorem wydarzenia była grupa "Sąsiadów Czterech" z osiedli: Kromołów, Łośnice, Wydra Zielona oraz LKS Źródło Kromołów. Współorganizatorami byli OSP Kromołów, Szkoła Podstawowa nr 13 i Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat medialny objął Portal OtoZawiercie.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/