czwartek, 25 stycznia 2018

Organizują akcję "Tańczę, bo mam dość"

W Zawierciu, tak jak rok temu, odbędzie się akcja "One Billion Rising - Nazywam się Miliard". Mieszkańcy zatańczą przeciwko przemocy wobec kobiet.
W zeszłym roku happening miał miejsce w Bistro Mojego Brata. Cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców, więc w tym roku organizatorzy postanowili wyjść w plener. Dlatego tegoroczną edycję One Bilion Rising w Zawierciu planują przeprowadzić na fontannie miejskiej w Centrum. Akcja odbędzie się 14 lutego, nieprzypadkowo w walentynki, o godzinie 15:30.

Zanim jednak odbędzie się wspólny taniec na fontannie, organizatorzy zapraszają na próby. Choreografii będzie można nauczyć się w następujących terminach:
27.01.2018r. (sobota) o godz. 13:00 w Studio Tańca I Fitness Eu4ya
12.02.2018 (poniedziałek) o godz. 12:20 w II Liceum Ogólnokształcącym im. H. Malczewskiej w Zawierciu
12.02.2018 (poniedziałek) o godz. 14:00 w Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Zawierciu

2 komentarze:

 1. Przemoc wobec kobiet? A ja się pytam kiedy jakaś akcja nawiązująca do przemocy na mężczyznach? Moja żona mnie bije. Nie pozwala wychodzić z domu. Mogę tylko wyjść ze śmieciami i do pracy. Rzuca we mnie przedmiotami a raz nożem i widelcem. Na policję wstydzę się iść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" tel 800 120 oo2.Str.intern. www.niebieskalinia.pl
   "Rodzina bez Przemocy" tel.22 838 72 86.

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/