niedziela, 28 stycznia 2018

Kolejna porażka Viretu

Dziś, 28 stycznia na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Blanowskiej, Viret Zawiercie podjął AZS AWF Biała Podlaska.Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana i chwilami pojawiały się nadzieje na dobry mecz zawierciańskiej drużyny. Po trzydziestu minutach meczu na tablicy wyników widniał stosunek 12:15 dla rywala z Białej Podlaskiej. Niestety, w drugiej części meczu było o wiele gorzej. Zawiercianie znów nie poradzili sobie z przeciwnikiem. Ostatecznie, spotkanie zakończyło się porażką Viretu 22:32.

Poprzedni mecz na wyjeździe, w Końskich, Zawiercianie zremisowali 27:27 i przegrali w karnych 6:5. Niestety, szczególnie po dzisiejszym meczu, sytuacja Viretu w tabeli I ligi nadal jest bardzo słaba.


3 komentarze:

 1. I bardzo dobrze!!! Brawo. Dalej niech sobie popijają więcej wódeczki w rivie w klubowych dresikach.

  OdpowiedzUsuń

 2. Witku to kolejny twój pomysł sportowy ..za wysokie progi .to dla nas wiadomość dla zmiany prezydenta !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty piszesz? Viret to ukochane, wiecznie w przeszłości dofinansowywane kosztem KAŻDEGO INNEGO klubu,"dziecko" pana byłego prezydenta Ryszarda! I ty znasz kulisy sportu w Zawierciu?????

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/