czwartek, 18 stycznia 2018

Kobiety znów wyszły na ulice

Kolejny protest kobiet w Zawierciu. Uczestnicy zgromadzenia pojawili się na fontannie miejskiej w centrum wczoraj, około godziny 17:00.


Protestujące kobiety nie zgadzają się z polityką obecnego rządu i uważają, że ich prawa są łamane.  

"Nie pozwolimy na zmuszanie nas do noszenia i rodzenia płodów niezdolnych do samodzielnego życia i patrzenia, jak umierają w męczarniach, nie - prawicy nienawidzącej kobiet nie uda się wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji i tak - zatrzymamy ich tak samo jak 3 października 2016, w Czarny Poniedziałek." - czytamy w opisie manifestu.

Na zawierciańskiej fontannie zgromadziło się kilkanaście osób. Rozmawiali o bieżących sprawach, mieli także transparenty. 
19 komentarzy:

 1. Te stare kobyły w wieku emerytalnym chcą jak powiedział Ryszard przerywać aborcję?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyne,co mi przychodzi na myśl gdy czytam Twój komentarz,to dawne przysłowie: "Starych szanuj,młodych ucz,mądrych słuchaj a głupców znoś cierpliwie".

   Usuń
  2. A znasz takie powiedzenie- na szacunek trzeba sobie zasłużyć ?

   Usuń
  3. A takie: tego zazdrości czego sam nie ma?

   Usuń
  4. Ja nie chcę żeby mnie reprezentowały te 12 pań i 2 panów na 50 tyś zawiercian. Niech mówią we własnym imieniu... nie moim....

   Usuń
  5. A wymieniały twoje nazwisko że sądzisz,iż ciebie reprezentują? Walczą o SWOJE prawo do wyznawania WŁASNYCH poglądów,bez narzucania ich innym. Zmuszają cię do czegoś?

   Usuń
 2. Teraz jest 16:30. Kiedy była dzisiaj 17-ta?

  OdpowiedzUsuń
 3. Te stare jak to powyżej nazwano nie walczą o siebie ale o takich du..ów którym nie chce się wyjść z domu albo wolą brać 500+ i mówić, że jest ok. Tacy jak wy uważają, że kobieta nie ma praw a tak nie jest i nie pozwolimy na to aby nasze wnuczki żyły w średniowieczu!!! który chcą im zgotować katole!

  OdpowiedzUsuń
 4. A u tych kobit to już się samo z natury przerywa. O co one walczą .... to jakieś nawiedzone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O co walczą? O to,żeby głupcy i fanatycy nami nie rządzili.

   Usuń
 5. Same bohaterki. Tak dzielnie walczyły z krwawym reżimem, narażając swe zdrowie i życie :) Wydrukowały 3 kartki, zrobiły 3 zdjęcia i poszły do domu:) Rewolucja normalnie. A wszystko po to aby ich wnuczki mogły prowadzić rozwiązłe (wolne znaczy) życie, tzn gzić się od przedszkola pod flagami tęczy i na skrobankę chodzić jak do fryzjera. Taki postęp, nie to co średniowieczny zaścianek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to zlikwidować przedszkola,to siedlisko rozpusty pod flagami tęczy!!!

   Usuń
  2. Kobieta ma decydować a nie tacy jak Ty :)

   Usuń
 6. sorry, ale jak się spotykam kumplami to jest nas więcej , a tu taka mała grupka zasługuje aż na artykuł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się jakość a nie ilość.

   Usuń
  2. Jakość moich kumpli jest najwyższej klasy! :)

   Usuń
  3. Rzecz gustu,a o gustach nie wypada dyskutować.

   Usuń
 7. Jak patrze na te głupie baby to uważam że je powinni wyskrobać zanim się urodziły.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/