środa, 20 grudnia 2017

Wigilia pracowników i przyjaciół szpitala powiatowego

Dziś, 20 listopada na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" odbyło się Spotkanie Wigilijne Pracowników i Przyjaciół Szpitala Powiatowego w Zawierciu. 


Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą o godzinie 15:00. Następnie wszyscy udali się do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie na scenie odbyła się cześć oficjalna - artystyczna. Wśród artystów, którzy wystąpili, pojawiły się dzieci ze Scholi parafii pw. NSJ w Dzwono-Sierbowicach "Aniołki". Były prezenty, życzenia i wspólne śpiewanie kolęd. Na zakończenie, wszyscy przeszli na górny hol, gdzie częstowali się wigilijnymi potrawami i składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.

Zobaczcie zdjęcia. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/