wtorek, 19 grudnia 2017

Sylwester 2017/2018 w mieście

Jak będzie wyglądał tegoroczny sylwester w Zawierciu? Wzorem lat poprzednich, będzie to mała impreza pod Miejskim Ośrodkiem Kultury przy ul. Piastowskiej.O sylwestrowe plany zapytałem prezydenta Witolda Grima już we wrześniowym wywiadzie. Jak powiedział wtedy włodarz, na to potrzebne są odpowiednie środki finansowe.


- Z moich obserwacji przez kilka lat wynika, że tylko określona grupa ludzi przychodzi na to sylwestrowe wydarzenie. Ludzie wolą bawić się na salach zamkniętych. Nie wiem, czy zorganizujemy w tym roku większe spotkanie sylwestrowe. Myślę, że to bardziej pytanie do dyrektora MOK-u - stwierdził Witold Grim. 


Zgodnie z zapowiedziami, tak się stało. Z informacji, jakie przekazał dla OtoZawiercie.pl Miejski Ośrodek Kultury, odbędzie się koncert zespołu "Klimat", którego liderką jest Anna Tylmanowska, będą życzenia noworoczne Witolda Grima, pokaz pirotechniczny i zabawa przy znanych kawałkach.

Swoją sylwestrową propozycję szykuje jednak również Kromołów. O godzinie 17:00 wystartuje zabawa i pokaz fajerwerków dla dzieci. Miejscem wydarzenia będą tereny rekreacyjne przy ul. Browar. Więcej szczegółów tutaj.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/