sobota, 23 grudnia 2017

Siatkarze z Zawiercia wygrywają ostatni mecz w roku

Aluron Virtu Warta Zawiercie zwycięża w kolejnym meczu. Zawierciańscy siatkarze pokonali na własnej hali drużynę Dafi Społem Kielce.
Pierwszy set zupełnie nie wskazywał na wygraną zawiercian. Emocje kibiców ostudziła szybka przegrana wynikiem 15:25. Wiele zmieniło się w drugim secie, który był bardzo wyrównany. Aluron Virtu okazał się lepszy i wygrał 28:26. W kolejnych setach było już tylko lepiej. Trzecią i czwartą część gry zawiercianie wygrali kolejno 25:19 i 25:18. Dzięki temu zawierciańscy siatkarze zdobywają kolejne trzy punkty. Dzisiejszy mecz w przerwach uświetniały występy Cheerleaderek Ergo Śląsk.

Był to ostatni mecz w tym roku. Kolejne spotkanie Aluron Virtu rozegra tuż po nowym roku, 6 stycznia z zespołem ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/