niedziela, 3 grudnia 2017

Rozbłysły świąteczne iluminacje w Zawierciu

Zawiercie zostało już udekorowane na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Na ulicach i budynkach pojawiły się świąteczne iluminacje.


Już 28 listopada na placu św. Jana Pawła w centrum miasta stanęła słynna zawierciańska choinka. Na ulicach rozbłysnęły niezmiennie niebieskie i białe gwiazdy. Na budynku Urzędu Miasta zamontowano wczoraj, 2 grudnia, jasną iluminację z wizerunkami gwiazdek, a na innych obiektach użyteczności publicznej również powoli pojawiają się ozdoby. Również na zawierciańskich osiedlach montowane są w poszczególnych miejscach dekoracje i oświetlenia. 


W zeszłym roku na nowe iluminacje władze Zawiercia wydały 43 tysiące złotych. W tym roku urzędnicy nie zdecydowali się na zakup nowych dekoracji. Jak przekazał rzecznik zawierciańskiego magistratu, zepsute oświetlenia są na bieżąco naprawiane.

 4 komentarze:

 1. pięknie wygląda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, piękne są te świąteczne iluminacje. Jednak na bank niebawem przeczytamy, że urzędnicy trwoniąc publiczną kasę zrobili sobie dobrze :)

   Usuń
 2. też mi się tak wydaje że to temat bardzo dobry do poruszenia dla strażników budżetu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tam poruszać... wszystkie pieniądze wypracowane przez podatników należy bezwzględnie wydać na światełka i upiększanie UM. Będzie to ładnie wyglądać a więc jest to bardzo potrzebna inwestycja. Niech nam żyje prezydent i jego urzędnicy, hip hip hurrra!

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/